Busy do Bawarii

Jeśli interesują państwa busy do Bawarii, to jesteście w dobrym miejscu, ponieważ firma Zagraniczne Przewozy przygotowała właśnie taką ofertę. Bawaria to państwo w południowo-wschodnich Niemczech graniczące z Liechtensteinem, Austrią i Republiką Czeską. To właśnie tutaj w stolicy Bawarii Monachium co roku odbywa się festiwalu piwa Oktoberfest. Słynie ona także z muzeów sztuki i ozdobnego Pałacu Nymphenburg. Ważniejsze miasta w Bawarii to: MonachiumNorymbergaAugsburgRatyzbonaWürzburgIngolstadtFürth i Erlangen. 

Busy do Bawarii

Jeśli planujesz wyjazd do Bawarii to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Busy do Bawarii wyjeżdżają 3 razy w tygodniu:

  • niedziele
  • wtorki
  • czwartki

Natomiast powroty są w :

  • poniedziałki
  • środy
  • piątki

Obsługujemy województwa: świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie, podkarpackie oraz opolskie. Wozimy w systemie “door to door “, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze. W swojej flocie posiadamy tylko nowe, wygodne i wyposażone w niezbędne systemy bezpieczeństwa auta oraz jedynie doświadczonych kierowców.

W trakcie podróży zapewniamy miłą oraz przyjazną atmosferę. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym pasażerom. Jeśli więc cenicie sobie Państwo rzetelność i profesjonalizm, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy zadowolenie ze wspólnej podróży.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Rezerwacja oraz wszelkie informacje na temat przejazdu dostępne są pod numerami telefonów:

☎️ +48 665 958 188 ??

Można się także z nami skontaktować przez Facebooka: !!! KLIKNIJ TUTAJ !!!

Zachęcamy do polubienia profilu Zagraniczne Przewozy na Facebooku, ponieważ dzięki temu będą państwo na bieżąco ze wszelkimi promocjami i ofertami last minut. W chwili obecnej obowiązuje promocja, dzięki której co 6 przejazd kosztuje jedynie 50% ceny.

Prosimy także o zapoznanie się z naszym cennikiem, oraz zakładką nasze trasy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Share This