Busy dolnośląskie Norymberga

Busy dolnośląskie Norymberga

W swojej ofercie posiadamy także Busy z dolnośląskiego do Norymbergi oraz innych miejscowości, z którymi będą się państwo mogli poniżej zapoznać.

Bez przesiadek!

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo podróżujących z nami, w naszej flocie znajdują się tylko nowe, wygodne busy, dzięki temu podróż upłynie Państwu w komfortowych warunkach. Zatrudniamy także jedynie najlepszych i doświadczonych kierowców, a samochody wyposażone są we wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa. Wozimy w systemie od drzwi do drzwi, bez przesiadek i bez zbędnego marnowania czasu.

Busy do Frankfurtu obsługiwany obszar w województwie dolnośląskim:

OTO LISTA MIAST I POWIATÓW, KTÓRE OBSŁUGUJEMY:

Ze wszystkich tych miejsc odbierzemy Państwa spod drzwi i zawieziemy pod wskazane drzwi. Bez zbędnych przesiadek. Szybko tanio i bezpiecznie.

Obszar, który obsługujemy w Niemczech to nie tylko Norymberga, jeśli mają Państwo potrzebę dojechać w inne miejsce, zapraszamy do zapoznania się z mapą oraz wyszczególnionymi miastami.

Busy do Monachium, busy do Frankfurtu, Busy do Stuttgartu, busy do Norymbergi

Drezno – Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gotha – Eisenach – Kassel – Fulda – casting – Frankfurt – Schweinfurt – Bamberg – Bayreuth – Norymberga – Würzburg – Ansbach – Crailsheim – Heilbronn – Ingolstadt – Monachium – Augsburg – Ulm – Memmingen – Alen – Reutlingen – Tybinga – Stuttgart – Ludwigsburg – Pforzheim – Karlsruhe – Rastatt – Bruchsal – Heidelberg – Mannheim – Landau in der pfalz – Wormacja – Darmstadt – Moguncja – Wiesbaden – Baden-Baden

Busy Małopolska Norymberga kursują 3 razy w tygodniu. Z polski wyjazdy są w:

  • niedziele
  • wtorki
  • czwartki
Powroty natomiast przewidziane są na:
  • poniedziałki
  • środy
  • piątki

Aby zarezerwować miejsce wystarczy się skontaktować z nami telefonicznie lub przez sms, szczególnie jeśli zależy państwu na bardzo szybkim kontakcie. Można do nas także wysłać wiadomość prywatną na fanpage Zagraniczne Przewozy na Facebooku.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku, ze względu na to, że są tam dodawane na bieżąco, aktualne promocje i oferty z ostatniej chwili.

Zachęcamy także do zapoznania się z  zakładką nasze trasy, ponieważ znajdziecie tam Państwo więcej miejsc, do których dojeżdżają nasze busy.

Informacje o cenach są dostępne albo pod numerami telefonów, albo w zakładce Cennik

Wszelakie informacje na temat przejazdu oraz rezerwację można dokonać pod niżej podanymi numerami telefonów:

☎️ +48 665 958 188 ??

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd już dziś!

Share This