Busy z dolnośląskiego do Frankfurtu

Busy z dolnośląskiego do Frankfurtu

W swojej ofercie posiadamy także Busy z dolnośląskiego do Monachium oraz innych miejscowości, z którymi będą się państwo mogli poniżej zapoznać.

Busy do Frankfurtu obsługiwany obszar w województwie dolnośląskim:

 

OTO LISTA MIAST I POWIATÓW, KTÓRE OBSŁUGUJEMY:

Ze wszystkich tych miejsc odbierzemy Państwa spod drzwi i zawieziemy pod wskazane drzwi. Bez zbędnych przesiadek. Szybko tanio i bezpiecznie.

Obszar, który obsługujemy w Niemczech to nie tylko Frankfurt, jeśli mają Państwo potrzebę dojechać w inne miejsce zapraszamy do zapoznania się z mapą oraz wyszczególnionymi miastami.

Busy do Monachium, busy do Frankfurtu, Busy do Stuttgartu

Busy z dolnośląskiego do Frankfurtu

Drezno – Chemnitz – Gera – Jena – Erfurt – Gotha – Eisenach – Kassel – Fulda – casting – Frankfurt – Schweinfurt – Bamberg – Bayreuth – Norymberga – Würzburg – Ansbach – Crailsheim – Heilbronn – Ingolstadt – Monachium – Augsburg – Ulm – Memmingen – Alen – reutlingen – Tybinga – Stuttgart – Ludwigsburg – Pforzheim – Karlsruhe – Rastatt – Bruchsal – Heidelberg – Mannheim – Landau in der pfalz – Wormacja – Darmstadt – Moguncja – Wiesbaden – Baden-Baden

Wyjazdy busy z dolnośląskiego do Frankfurtu odbywają się trzy razy w tygodniu:

  • wtorki
  • czwartki
  • soboty

Wszelakie informacje na temat przejazdu oraz rezerwację można dokonać pod niżej podanymi numerami telefonów:

+48 665 958 188 ??

Jeśli jednak chcecie być na bieżąco z naszymi aktualnymi promocjami i wszelkimi nowościami, zapraszamy na nasz  fanpage Zagraniczne Przewozy na Facebooku.  

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku, ze względu na to, że są tam dodawane na bieżąco, aktualne promocje i oferty z ostatniej chwili.

Zachęcamy także do zapoznania się z  zakładką nasze trasy, ponieważ znajdziecie tam Państwo więcej miejsc do których dojeżdżają nasze busy.

Informacje o cenach są dostępne albo pod numerami telefonów, albo w zakładce Cennik

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd już dziś!

 

Share This