Busy do Niemiec Żywiec

Oferujemy busy do Niemiec z Żywca, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Żywca to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec żywiec

Busy do Niemiec z Żywca z adresu na adres

Przewozy osób do Niemiec z Żywca to idealna opcja dla osób które podróżują w celach zarobkowych jak i turystycznych. Dowozimy ze wskazanego adresu na wskazany adres docelowy. Busy do Niemiec z Żywca kursują o różnych porach, dzięki temu można dogodnie dostosować swoją podróż do naszej oferty.

Żywiec zlokalizowany jest w województwie śląskim. Miasto to słynie z dobrej marki piwa oraz muzeum piwowarstwa w którym można dowiedzieć się o historii piwowarstwa, reklamy wraz z marketingiem piwa. 

Wolny czas można spędzić w przepięknym Parku Zamkowym a w nim oprócz przepięknych krajobrazów znajduje się również mini zoo, które zachęca najmłodszych odwiedzających. Jest to idealne miejsce dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu wybierając się na przykład nad Jezioro Żywieckie. 

Czekają tam takie atrakcje jak kajaki lub rowery wodne, ale również można popływać lub skorzystać z promieni słonecznych. Niedaleko znajdują się też liczne szczyty w Beskidzie Żywieckim, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybkie i bezpieczne dotarcie na miejsce docelowe. W celu rezerwacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nie czekaj, zadzwoń już dziś!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Żywca? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Żywca wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Żywiec – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Żywca do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Żywca do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek po południu. Wyjazd z soboty na niedzielę jest pomiędzy 1 a 3. We wtorek między 4 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 12 a 14 po południu. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Żywca do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.