Busy z Małopolski do Stuttgartu

Jeśli szukają Państwo przejazdu z Krakowa lub w ogóle Małopolski do Stuttgartu, to jesteście w dobrym miejscu, ponieważ firma Zagraniczne Przewozy posiada właśnie taką ofertę. Województwo małopolskie obsługujemy w całości. Wozimy w systemie od drzwi do drzwi dzięki czemu nasi klienci oszczędzają nie tylko czas, ale i pieniądze.

Małopolskie:

Busy z Małopolski do Niemiec, Codziennie, Bez Przesiadek, Bez Paczek, Busy z Krakowa do Niemiec, Busy z Tarnowa do Niemiec, Busy z Nowego Sącza do Niemiec

Busy z Małopolski do Stuttgartu wyjeżdżają 3 razy w tygodniu:

  • niedziele
  • wtorki
  • czwartki

Natomiast powroty są w :

  • poniedziałki
  • środy
  • piątki
OTO LISTA MIAST I POWIATÓW, KTÓRE OBSŁUGUJEMY:

W Niemczech obsługujemy nastepujace landy:

Z każdego z tych miejsc zabierzemy Państwa z adresu pod adres

Busy z Małopolski do Stuttgartu

Busy do Monachium

Busy z Małopolski do Stuttgartu

Sprawdź nasze Ceny (kliknij tutaj)

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przewozowych.

Klientów zawsze odbieramy z konkretnego adresu i zawozimy pod wskazany adres. Dzięki temu jeżdżąc z nami, oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze, które musiałbyś wydać na dodatkowe przejazdy, oprócz tego Busy z Małopolski do Stuttgartu dojeżdżają zarówno do dużych miast, jak i mniejszych miejscowości. Dokładamy wszelkich starań, aby podróż z nami była nie tylko przyjemna, lecz przede wszystkim bezpieczna i krótka. Dysponujemy nowymi busami marki Renault Traffic oraz świetnymi doświadczonymi w długich trasach kierowcami.

Bardzo cenimy pasażerów, którzy stale wybierają nasze usługi. Specjalnie dla nich mamy przygotowane karty stałego klienta uprawniające do atrakcyjnych zniżek. Z kartą stałego klienta, za co 6-ty przejazd zapłacisz tylko połowę ceny.

Wiemy, że oprócz komfortu i wygody jazdy klienci zwracają też dużą uwagę na koszt podróży, dlatego nasze ceny są naprawdę konkurencyjne.  Obsługujemy województwa: świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie, łódzkie, opolskie.

Już dziś zarezerwuj przejazd +48 665 958 188 lub +48 666 603 636 i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Rezerwację można złożyć na kilka sposobów:

Telefonicznie lub SMS pod numer telefonu: +48 665 958 188

–przez Facebooka: !!! KLIKNIJ TUTAJ !!!

Nasza flota to samochody NOWE, wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie dwustrefowe czyli dla wszystkich pasażerów, żeby każdy z Państwa czuł się komfortowo podczas podróży oraz pakiety bezpieczeństwa:

-Układ ABS z elektronicznym systemem dystrybucji siły hamowania (EBD)        i układem wspomaganiem hamowania awaryjnego (EBA)

-Elektroniczny system kontroli toru jazdy ESP® wraz systemem wspomagającym ruszanie na wzniesieniach (HSA)

Share This