BUSY DO BELGII

Przewóz osób za pośrednictwem busów do Belgii jest usługą najbardziej kompleksową spośród dostępnych ofert na rynku. Największym udogodnieniem dla pasażerów jest możliwość zamówienia busa po same drzwi. Takie przewozy z adresu na adres do Belgii to maksimum wygody w przystępnej cenie. Nasz kierowca zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas przejazdu.

busy do belgii

BUSY DO BELGII Z ADRESU NA ADRES

Busy do Belgii to popularny rodzaj transportu do Belgii.  Z usług zagranicznych przewozów na trasie Polska – Belgia najczęściej korzystają pasażerowie, którzy pracują za granicą. Przejazdy w naszej firmie wybiera także wiele osób, które podróżują biznesowo. Szczególnie, gdy celem ich podróży są mniejsze belgijskie miejscowości.

Przewóz osób do Belgii świadczony przez naszą firmę gwarantuje spokojną i wygodną podróż. Doświadczony zespół kierowców zadba aby podczas transportu do Belgii mogli się Państwo w pełni zrelaksować i cieszyć podróżą. Dzięki gniazdkom 12V, które są zainstalowane w każdym rzędzie w naszych busach, mogą Państwo podładować urządzenie mobilne i być w stałym kontakcie z bliskimi i znajomymi.

Zastanawiasz się ile będzie trwać Twój przewóz do Belgii? Czas przejazdu na trasie Polska – Belgia to najczęściej między 10 a 14 godzin. To bardzo dobry wynik, który osiągamy dzięki optymalizacji tras. Nie wozimy pasażerów przez wiele miejscowości, które nie są na trasie przejazdu do Belgii. Dzięki temu szybko i sprawnie dotrzesz na miejsce docelowe.

Belgia to niewielki kraj posiadający aż 3 języki urzędowe stosowane zależnie od części kraju. Oczywiście nasze busy do Belgii obsługują całe terytorium.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

JAKIE SĄ CENY PRZEWOZU DO BELGII? ILE KOSZTUJE BILET?

Ceny busów do Belgii wynoszą od 490zł do 630zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO BELGII?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Belgii codziennie. W ofercie posiadamy przejazdy rano a także wyjazdy wieczoremZależnie czy wybierasz busa w sobotęniedzielę czy wtorek godzina wyjazdu będzie się różnić. Wyjazd w czwartek będzie na noc, znów gdy wracasz z Niemiec, nocny kurs odbywa się w piątek. Duże znaczenie ma także województwo do którego jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.