BUSY DO HOLANDII

Przewóz osób busami do Holandii to doskonała alternatywa dla innych rodzajów transportu. Niekwestionowaną zaletą przejazdów busami jest system przewozów „od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że przewoźnik zabierze Cię z wskazanego adresu i zawiezie na wybrane miejsce. Przewozy do Holandii to metoda sprawnego i bezpiecznego podróżowania za granicę.

busy do holandii

BUSY DO HOLANDII Z ADRESU NA ADRES

Świadczone przez firmę „Zagraniczne Przewozy” usługi przewozu osób do Holandii to połączenie najwyższej jakości, maksimum bezpieczeństwa i konkurencyjnych cen biletów.

Nasze busy do Holandii spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz rzetelnej firmy przewozowej do Holandii – jesteś w dobrym miejscu!

Nasi pasażerowie wyjeżdżają do z Polski do Holandii głównie w celach zarobkowych. Wiele osób korzysta także z usług przewozu busami relacji Polska – Holandia, aby odwiedzić swoich bliskich za granicą. Kraj ten staje się coraz popularniejszym kierunkiem turystycznym. To nic dziwnego, gdyż może ona zaoferować wiele atrakcji.

Przewozy do Holandii z adresu na adres, to usługa kompleksowa. Nasz kierowca odbierze Cię z wskazanego miejsca i zawiezie na docelową lokalizację. Bez długich i kłopotliwych przesiadek.

Bez względu czy wybierasz się na południe Holandii czy zmierzasz w kierunku północnym, gwarantujemy Ci komfortowy i bezpieczny przejazd pod same drzwi. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz busa do jednej z większych Holenderskich miejscowości, czy celem Twojej podróży jest mała mieścina na którejś z wysp. To bardzo wygodne dla pasażerów, gdyż pracując w różnych miejscach możesz zawsze podróżować z tym samym przewoźnikiem.

Holandia jest krajem który oferuje tysiące dobrze płatnych miejsc pracy. Dzięki podróży busem, nie musisz się martwić jak dotrzesz z dworca lub lotniska na miejsce pracy. 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są CENY PRZEWOZU DO HOLANDII? ILE KOSZTUJE BILET?

Ceny busów do Holandii wynoszą od 490zł do 630zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Polska – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO HOLANDII?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Holandii codziennie. W ofercie posiadamy przejazdy rano a także wyjazdy wieczoremZależnie czy wybierasz busa w sobotęniedzielę czy wtorek godzina wyjazdu będzie się różnić. Wyjazd w czwartek będzie na noc, znów gdy wracasz z Holandii nocny kurs odbywa się w piątek. Duże znaczenie ma także województwo do którego jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia przejazdu do Holandii.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu

OBSŁUGIWANE WOJEWÓDZTWA

zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY DO HOLANDII?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.