BUSY DO Holandii
małopolskie

Busy do Holandii z Małopolski to wygodny i tani przewóz osób na trasach Małopolska – Holandia. Ze wszystkich miejscowości położonych na terenie województwa małopolskiego zabierzemy Cię w wskazanego adresu i zawieziemy na wybrany adres za granicą.

malopolskie

Województwo małopolskie to jedno z mniejszych województw kraju. Mimo to wielu mieszkańców jeździ busami do Holandii z małopolski.

busy do holandii

Busy do Holandii z Małopolskiego

Jeżeli szukasz bezpośredniego transportu do naszych zachodnich sąsiadów to doskonale trafiłeś! Oferujemy przewozy do Holandii z województwa małopolskiego, podróż przebiega w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Nasze busy do Holandii z województwa małopolskiego są nowoczesne i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia podczas długodystansowej podróży z małopolski. 

Posiadamy nowoczesną flotę i wykwalifikowaną kadrę. Podróż przebiega w miłej atmosferze z doświadczonym kierowcą. Kursujemy kilka razy w tygodniu o różnych porach, dzięki temu można dopasować podróż do indywidualnych potrzeb.

Województwo małopolskie jest położone w południowej Polsce. Graniczy z trzema innymi województwami oraz ze Słowacją. W województwie występuje wiele gatunków zwierząt i roślin podlegających ochronie. Wysokogórskie tereny zasiedlone są na przykład przez kozice tatrzańskie czy niedźwiedzie brunatne. Występują tu drapieżniki takie jak wilk i silnie zagrożony wyginięciem ryś

Małopolski klimat ma swoje anomalie pogodowe, najbardziej znany jest halny wiatr, który w kilka dni może zesłać nawet kilkadziesiąt centymetrów śniegu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie dzięki czemu nasze usługi realizowane są na najwyższym poziomie i w atrakcyjnych cenach. Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie i bezpieczeństwo. Zapraszamy do rezerwacji!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu z Małopolskiego do Holandii?

Ceny busów do Holandii z małopolski wynoszą od 550zł do 630zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Małopolskie – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Małopolskiego

Busy naszej firmy wyjeżdżają z małopolski do Holandii 3 razy w tygodniu. Gdy wybierasz się do Holandii we wtorek wyjazd odbędzie się rano pomiędzy 4 a 7. W czwartek wyjeżdżamy między 12 a 14. Wyjazd w niedzielę rozpoczyna się pomiędzy 2 a 4 nad ranem. Dokładna godzina wyjazdu zależy od miejscowości z której jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.