Busy do Holandii Kraków

Oferujemy busy do Holandii z Krakowa, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Krakowa to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii kraków

Busy do Holandii z Krakowa z adresu na adres

Busy do Holandii z Krakowa to bezpośredni i wygody transport za granicę.
Jest to idealny wybór na przewóz osób do Holandii z Krakowa, którzy podróżują w celach zarobkowych, prywatnych jak i turystycznych. Gwarantujemy szybką, ale bardzo bezpieczną podróż.

Kraków jest to miasto położone nad rzeką Wisłą w województwie małopolskim. Te ogromne miasto oferuje dziesiątki atrakcji na spędzenie czasu w sposób aktywny oraz oferuje liczne zabytki, muzea, katedry, bazyliki i mosty. 

Niezależnie od pory roku miejscowość ta przyciąga tysiące turystów z Polski oraz zagranicy. Główną wizytówką miasta jest Zamek Królewski na Wawelu obiekt jedyny w swoim rodzaju z przepięknymi dziedzińcami i komnatami, niedaleko jest również Smok Wawelski, który jest znakiem rozpoznawczym miasta Kraków. Warto odwiedzić także przepiękny i ogromny Rynek Główny na którym znajdują się zabytki Krakowa, takie jak Kościół Mariacki, Sukiennice, Kościół św. Wojciecha, czy Wieża Ratuszowa.

Nasze usługi są realizowane na najwyższym poziomie, posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, z chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Krakowa? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Krakowa wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Kraków – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Krakowa?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Krakowa do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy 2 a 4 w nocy. We wtorek między 6 a 8 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 12 a 15.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Krakowa do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.