BUSY DO NIEMIEC

Usługa przewozu osób za pośrednictwem busów do Niemiec skupia się przede wszystkim na wygodzie pasażerów. Największą zaletą takich przewozów do Niemiec jest podróż „z adresu na adres”. Polega to na tym że kierowca odbiera Cię z wskazanego adresu i dostarcza dokładnie w wskazaną przez Ciebie lokalizację docelową w Niemczech. Ponadto nasz doświadczony zespół kierowców zadba o Twoje bezpieczeństwo na międzynarodowych trasach relacji Polska – Niemcy.

busy do niemiec, mapa niemiec

Niemcy  to przedwszystkim jedna z największych gospodarek świata. Nic więc dziwnego, że wiele osób jeździ busem do niemiec w celach zarobkowych.

BUSY DO NIEMIEC Z ADRESU NA ADRES

Busy do Niemiec to wygodna i bezpieczna forma przewozu osób do Niemiec. Wielu Klientów podróżuje naszymi busami od lat. Są to najczęściej osoby, które pracują za naszą zachodnią granicą, bądź ich bliscy, którzy ich odwiedzają. 

Dzięki dopasowanemu do potrzeb pasażerów rozkładowi jazdy busów, mogą oni korzystać z przewozów do Niemiec w dogodnym dla siebie terminie.

Zamawiając przejazd w naszej firmie otrzymasz usługę najwyższej jakości w niewygórowanej cenie. Zajmiemy się organizacją Twojego przejazdu do Niemiec od A do Z. Wystarczy że do nas zadzwonisz i zarezerwujesz swój przewóz osób do Niemiec a my zajmiemy się resztą. Przed podróżą zadzwonimy do Ciebie z dokładną godziną, o której pojawi się kierowca, który zawiezie Cię bezpośrednio pod wybrany adres

Nasi pasażerowie najbardziej chwalą naszą firmę za profesjonalizm kierowców, którzy prowadzą busy na trasach Polska – Niemcy. Doskonale to rozumiemy ponieważ stawiamy duży nacisk na dobór doświadczonych i nieprzeciętnych kierowców. To bardzo ważne, gdyż to  właśnie oni dbają aby Państwa podróż do Niemiec była w pełni bezpieczna. Dzięki zaufaniu jakim obdarzają pasażerowie firmy naszych kierowców, mogą oni zrelaksować się podczas kilkunastogodzinnej podróży. Zarezerwuj swój bilet w naszej firmie i ciesz się spokojnym przejazdem do Niemiec.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

JAKIE SĄ CENY PRZEWOZU DO NIEMIEC? ILE KOSZTUJE BILET?

Ceny busów do Niemiec wynoszą od 490zł do 630zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Polska – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Niemiec codziennie. W ofercie posiadamy przejazdy rano a także wyjazdy wieczorem. Zależnie czy wybierasz busa w sobotęniedzielę czy wtorek godzina wyjazdu będzie się różnić. Wyjazd w czwartek będzie na noc, znów gdy wracasz z Niemiec, nocny kurs odbywa się w piątek. Duże znaczenie ma także województwo do którego jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa do Niemiec.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu

OBSŁUGIWANE WOJEWÓDZTWA

Stolica województwa: Wrocław
Stolica województwa: Opole
Stolica województwa: Łódź
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.