Busy do Niemiec Małopolskie

Busy do Niemiec z Małopolski to wygodny i tani przewóz osób na trasach Małopolska – Niemcy. Ze wszystkich miejscowości położonych na terenie województwa małopolskiego zabierzemy Cię w wskazanego adresu i zawieziemy na wybrany adres za granicą.

malopolskie

Województwo małopolskie to jedno z mniejszych województw kraju. Mimo to wielu mieszkańców jeździ busami do Niemiec z małopolski.

busy do niemiec, mapa niemiec

BUSY DO NIEMIEC Z MAŁOPOLSKIEGO

Przewozy osób busami do Niemiec z małopolski wybiera wiele osób podróżujących za naszą zachodnią granicę. Nic dziwnego, ponieważ nasze usługi mają jedne z najlepszych opinii spośród firm oferujących przewozy do na trasie z małopolski do Niemiec.

Wielu mieszkańców województwa małopolskiego doceniło już naszą najwyższą jakość przejazdów. Także sporo z nich poleciło nasza firmę innym osobom jeżdżącym za granicę do pracy, bądź w celach prywatnych.

Region małopolski jest także od lat licznie odwiedzany przez mieszkańców Niemiec. Jeżdżą tu oni na weekend a nie raz na pełnowymiarowy tygodniowy urlop.

Busy do Niemiec – małopolskie posiadają doświadczonych Kierowców, którzy zadbają o bezpieczeństwo i komfort Twojej podróży. To tylko wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

JAKIE SĄ CENY PRZEWOZU DO NIEMIEC Z MAŁOPOLSKIEGO? ILE KOSZTUJE BILET?

Ceny busów do Niemiec z małopolski wynoszą od 550zł do 630zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Małopolskie – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC Z MAŁOPOLSKIEGO?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Niemiec 3 razy w tygodniu. Gdy wybierasz się do Niemiec we wtorek wyjazd odbędzie się rano pomiędzy 4 a 7. W czwartek wyjeżdżamy między 12 a 14. Wyjazd w niedzielę rozpoczyna się pomiędzy 2 a 4 nad ranem. Dokładna godzina wyjazdu zależy od miejscowości z której jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.