Busy do Niemiec Gorlice

Oferujemy busy do Niemiec z Gorlic, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Gorlic to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec gorlice

Busy do Niemiec z Gorlic z adresu na adres

Nasze busy do Niemiec z Gorlic są nowoczesne, dzięki czemu transport przebiega bezpiecznie i na najwyższym poziomie.
Stawiamy na wygodę i komfort naszych pasażerów dlatego przewozy osób do Niemiec z Gorlic oraz pobliskich miejscowości odbywają się w systemie „door to door”.
Posiadamy wykwalifikowanych kierowców, którzy staną na wysokości zadania, aby dotrzeć z Państwem do celu.

Gorlice to miasto które ma bogatą historię, posiada wiele zabytkowych kamienic oraz rozbudowany układ urbanistyczny. Miejscowość ta jest największa w regionie, mieszczą się w niej urzędy i ważne instytucje. Znajduje się na granicy polsko-słowackiej w samym środku Beskidu Niskiego. Piękna przyroda, krajobrazy oraz kultura przyciąga wiele turystów nie tylko z Polski.

Czy planujesz podróż w celach turystycznych, czy jedziesz do pracy – nasze busy czekają właśnie na Ciebie!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Gorlic? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Gorlic wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Gorlice – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Niemiec z Gorlic?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Gorlic do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 2 w nocy. We wtorek między 3 a 5 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 13.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Gorlic do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.