Busy do Niemiec Oświęcim

Oferujemy busy do Niemiec z Oświęcimia, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Oświęcimia to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec oswiecim

Busy do Niemiec z Oświęcimia z adresu na adres

Szukasz busa do Niemiec z Oświęcimia? Trafiłeś w 10!
Nasza firma oferuje przewozy osób do Niemiec z Oświęcimia w systemie door to door.
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, nowoczesną flotę, wieloletnie doświadczenie i konkurencyjne ceny.

Oświęcim znany ze swojej historii związanej z II wojną światowej mieści się w województwie małopolskim.
Muzeum Auschwitz co roku odwiedzane jest przez miliony turystów, którzy chcą łączyć swoje emocje z danymi wydarzeniami. Dla mieszkańców Oświęcim cieszy się dużą zielenią i możliwością aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Miasto ma doskonałą lokalizację między śląskiem a małopolską, przez co nasze transporty są organizowane również z pobliskich miejscowości.

Nasz transport odznacza się wysokim standardem komfortu i bezpieczeństwa. Zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznie, w razie pytań służymy pomocą.
Sprawdź sam!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Oświęcimia? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Oświęcimia wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Oświęcim – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Oświęcimia do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Oświęcimia do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek po południu. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 3 a 4 rano. We wtorek między 6 a 8. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 13 a 15 po południu. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Oświęcimia do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.