Busy do Niemiec Nowy Targ

Oferujemy busy do Niemiec z Nowego Targu, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swój dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy do Niemiec z Nowego Targu to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec nowy targ

Busy do Niemiec z Nowego Targu z adresu na adres

Busy do Niemiec z Nowego Targu czyli miasta Górali jeżdżą z wskazanego miejsca na wybraną przez Ciebie lokalizację. Nasze przewozy osób do Niemiec z Nowego Targu odbierają pasażerów z wszystkich dzielnic miasta a także z ościennym małych miejscowości powiatu nowotarskiegoTego rodzaju przejazdy to duża wygoda dla mieszkańców stolicy Podhala. 

Bogata kultura ludowa mieszkańców Nowego Targu i okolic to coś co wzbudza podziw. Cieszymy się że będziemy mieli zaszczyt gościć Cię w naszym busie.

Zatem gdy mieszkasz obok Nowego Targu nie musisz się kłopotać i dojeżdżać na dworzec autobusowy obok Dekady.

Już teraz możesz zamówić swój przejazd z podnóża tatr na dowolnie wybrane miejsce u naszych zachodnich sąsiadów. 

Przyjedzie po Ciebie bogato wyposażony bus, za sterami którego będzie siedział doświadczony i odpowiedzialny kierowca.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Nowego Targu? Ile kosztuje bilet?

Ceny busów do Niemiec z Nowego Targu wynoszą 590zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Nowy Targ – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC Z NOWEGO TARGU?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Nowego Targu do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę, wtorek oraz czwartek. Wyjazd w noc z soboty na niedzielę jest pomiędzy 23 a 2 w nocy. We wtorek wyjeżdżamy rano pomiędzy 3 a 5. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 13 i jest to kurs nocny a granicę przekraczamy wczesnym wieczorem.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Nowego Targu do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.