Busy do Niemiec Tarnów

Oferujemy busy do Niemiec z Tarnowa, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Tarnowa to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemeic tarnów

Busy do Niemiec z Tarnowa z adresu na adres

Busy do Niemiec z Tarnowa jeżdżą od drzwi do drzwi. Jest to bardzo dogodna forma transportu, dla pasażerów którzy wyjeżdżają pierwszy raz, jak i również dla bardziej doświadczonych podróżujących. Przewóz osób do Niemiec z Tarnowa to doskonały pomysł aby rozpocząć pracę za granicą, odwiedzić bliskich lub zwiedzić najciekawsze miejsca.

Tarnów jest bardzo pięknym i zabytkowym miastem. Można zobaczyć tam między innymi starodawne kościoły, liczne muzea oraz Bramę Seklerską. Miejsce te zachęca turystów ze względu na historię miasta. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie weekendowego wyjazdu pełnego wrażeń i pięknych widoków.

Zachęcamy do skorzystania z transportu naszymi busami, gwarantujemy bezpieczne i szybkie dotarcie do celu. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz kilkuletnie doświadczenie w branży transportowej.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Tarnowa? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Tarnowa wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Tarnów – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Niemiec z Tarnowa?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Tarnowa do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 3 w nocy. We wtorek między 4 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 13. Dokładną godzinę podajemy dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Tarnowa do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.