Busy do Niemiec Rabka-Zdrój

Oferujemy busy do Niemiec z Rabki Zdroju, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swój dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy do Niemiec z Rabki Zdrój to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec rabka zdrój

Busy do Niemiec z Rabki-Zdrój z adresu na adres

Busy do Niemiec z Rabki Zdrój są świetnym wyborem dla osób podróżujących za granicę w celach zarobkowych jak i w celach turystycznych ze względu na fakt, że jeździmy z adresu pod adres. Przewozy osób do Niemiec z Rabki Zdrój są realizowane kilka razy w tygodniu. Komfort podróży, szybki czas dojazdu, doświadczona kadra i przede wszystkim bezpieczeństwo to nasze główne zalety.

Rabka Zdrój położona jest w urzekającej kotlinie w województwie małopolskim. Miasto słynie jako uzdrowisko. Znajdują się w nim tężnie solankowe, pijalnie wód mineralnych, zabiegi i porady specjalistyczne. Miejscowość oferuje wiele atrakcji turystycznych które przyciągają ludzi z całej Polski takich jak Park Zdrojowy, wody głębinowe, Rabkoland, teatry czy muzea.

Wybierając naszą firmę na trasie Rabka-Zdrój – Niemcy mają Państwo gwarancję jakości i zadowolenia z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Rabki-Zdrój? Ile kosztuje bilet?

Ceny busów do Niemiec z Rabki Zdrój wynoszą 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Rabka-Zdrój – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC Z Rabki Zdroju?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Rabki-Zdrój do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę, wtorek oraz czwartek. Wyjazd w noc z soboty na niedzielę jest pomiędzy 23 a 2 w nocy. We wtorek wyjeżdżamy rano pomiędzy 3 a 5. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 13 i jest to kurs nocny a granicę przekraczamy wczesnym wieczorem.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Rabki Zdrój do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.