Busy do Niemiec Bochnia

Oferujemy busy do Niemiec z Bochni, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Bochnia to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec bochnia

Busy do Niemiec z Bochni z adresu na adres

Szukając transportu za granicę warto wybrać nasze busy do Niemiec z Bochni.
Z nami możesz liczyć na bezpośredni i szybki przewóz osób do Niemiec z Bochni i okolic pod wskazany przez Ciebie adres!

Bochnia jest najstarszym miastem w województwie małopolskim, przez które płynie rzeka Raba. Znana jest z Kopalni Soli Kamiennej, która do dziś jest działającym zakładem wydobywczym. Turyści z całego kraju chętnie przyjeżdżają aby zwiedzić nie tylko Kopalnię a całe miasto. Kopalnia Soli jest ogłoszona tytułem obiektu UNESCO, którym z pewnością może szczycić się miasto.
w Bochni znajdziemy również duży rynek gdzie znajdują się liczne zabytkowe kamienice oraz Bazylika św. Mikołaja.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają Państwo pytania chętnie odpowiemy na nie telefonicznie lub mailowo.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Bochni? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Bochni wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Bochnia – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Niemiec z Bochni?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Bochni do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 3 w nocy. We wtorek między 4 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 13. Dokładną godzinę podajemy dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Bochni do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.