Busy do Niemiec Wieliczka

Oferujemy busy do Niemiec z Wieliczki, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Wieliczki to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec wieliczka

Busy do Niemiec z Wieliczki z adresu na adres

Przewóz osób do Niemiec z Wieliczki jest coraz częstszym wyborem mieszkańców miasta jak i pobliskich okolic.
Busy do Niemiec z Wieliczki zabiorą Państwa spod domu i zawiozą w wybrane miejsce.
Transport odbywa się trzy razy w tygodniu, tworząc dostosowany do oczekiwań klientów rozkład jazdy.

Wieliczka jest miejscowością mieszczącą się w województwie małopolskim, która posiada bardzo bogatą historię, piękne krajobrazy i szlaki turystyczne.
W Wieliczce mieści się jedna z najstarszych kopalni soli kamiennej na świecie, która zachęca do zwiedzania podróżujących.

Dzięki naszemu transportowi w systemie door to door nie muszą Państwo dojeżdżać do większej miejscowości i martwić się o ilość przesiadek.
Naszym dodatkowym atutem jest możliwość zabrania ze sobą sporej ilości bagażu, tj. dwie walizki i bagaż podręczny – wszystko to jest w cenie biletu!

Nasze busy przewożą pasażerów w najlepszych warunkach i przyjaznej atmosferze.
Zapraszamy do kontaktu

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Wieliczki? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Wieliczki wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Wieliczka – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Wieliczki do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Wieliczki do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek po południu. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 3 a 4 rano. We wtorek między 6 a 8. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 13 a 15 po południu. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Wieliczki do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.