BUSY DO NIEMIEC ŁÓDZKIE

Busy do Niemiec – łódzkie

łódzkie

Województwo łódzkie to teren położony w centralnej Polsce. Wiele osób zamawia busa do Niemiec z łódzkiego od drzwi do drzwi.

busy do niemiec, mapa niemiec

BUSY DO NIEMIEC Z ŁÓDZKIEGO

Busy do Niemiec z łódzkiego

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

JAKIE SĄ CENY PRZEWOZU DO NIEMIEC Z ŁÓDZKIEGO? ILE KOSZTUJE BILET?

Ceny busów do Niemiec z Łódzkiego wynoszą od 540zł do 590zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Łódzkie – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC Z ŁÓDZKIEGO?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Niemiec 3 razy w tygodniu. Gdy wybierasz się do Niemiec we wtorek wyjazd odbędzie się rano pomiędzy godziną 4 a 7. W czwartek wyjeżdżamy między 12 a 14. Wyjazd w niedziele zaczyna się rano, pomiędzy 2 a 4. Dokładna godzina wyjazdu zależy od miejscowości z której jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.