Busy do Niemiec Łódź

Oferujemy busy do Niemiec z Łodzi, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Łodzi to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec łódź

Busy do Niemiec z Łodzi z adresu na adres

Szukasz transportu z Łodzi lub okolic do pracy za granicą lub masz ochotę pozwiedzać?
Z nami możesz liczyć na przewóz osób do Niemiec z Łodzi z dowolnego adresu pod sam dom!

Oferujemy busy do Niemiec z Łodzi w bezpośrednim, nowoczesnym stylu gdzie nie musisz martwić się o przesiadki.
Posiadamy ogromne, wieloletnie doświadczenie, które stale przyciąga klientów zarówno stałych jak i nowych.

Łódź mieści się w centralnej części naszego kraju i jest jednym z najbardziej rozwijającym się miast w Europie. Wyróżnia się przez aspekty przemysłowe i handlowe.
Charakterystyczną dla Łodzi jest jedna z najbardziej kojarzonych w kraju ulica Piotrkowska, która posiada piękny deptak, nazywany
wizytówką miasta.

Wybierając nasze usługi otrzymują Państwo w pełni zorganizowany oraz dogodny transport.
Zarezerwuj podróż już teraz!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Łodzi? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Łodzi wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Łodź – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Łodzi do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Łodzi do Niemiec w noc z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z sobotę na niedzielę jest pomiędzy północą a 3 w nocy. We wtorek między 3 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 12 przed południem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Łodzi do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.