Busy do Niemiec Radomsko

Oferujemy busy do Niemiec z Radomska, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Radomska to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec radomsko

Busy do Niemiec z Radomska z adresu na adres

Przedstawimy busy do Niemiec z Radomska, które zawiozą Państwa z adresu na adres najnowocześniejszymi pojazdami.

Oferujemy przewóz osób do Niemiec z Radomska aż trzy razy w tygodniu, przez co nasi pasażerowie mogą wybrać datę wyjazdu pod swoje oczekiwania i wymagania.

Nie mieszkasz w Radomsku tylko na jego obrzeżach? Teraz nie musisz martwić się o dojazd do centrum, ponieważ odbierzemy Cię z każdych okolic miasta, tych bliższych jak i dalszych!

Radomsko to miasto znajdujące się w centralnym województwie Polski, czyli województwie łódzkim. Posiada ono doskonałe położenie na mapie kraju. Miasto słynie z przemysłu drzewnego, który ma wieloletnią tradycję.
Radomsko posiada bogatą historię, która tworzyła się od dawnych lat. W mieście znajdziemy kilka charakterystycznych punktów koniecznych do zwiedzenia, są to na przykład: Muzeum Regionalne lub zabytkowa zagroda tatarska, która ze względu na charakter i tradycję miasta jest najważniejszą atrakcją do zwiedzenia.

Zachęcamy do podróży z naszą firmą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, bezpieczny przejazd i oczywiście komfort na całej trasie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Radomska? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Radomska wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Radomsko – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Radomska do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Radomska do Niemiec w noc z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z sobotę na niedzielę jest pomiędzy północą a 3 w nocy. We wtorek między 3 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 12 przed południem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Radomska do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.