BUSY DO NIEMIEC OPOLSKIE

Busy do Niemiec – Opolskie

opolskie

Województwo opolskie to najmniejsze województwo w Polsce. Ze względu na niemieckie korzenie wielu mieszkańców, tłumnie wyjeżdżają oni busem do Niemiec z Opolskiego

busy do niemiec, mapa niemiec

BUSY DO NIEMIEC Z OPOLSKIEGO

Busy do Niemiec z opolskiego

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

JAKIE SĄ CENY PRZEWOZU DO NIEMIEC Z OPOLSKIEGO? ILE KOSZTUJE BILET?

Ceny busów do Niemiec z Opolskiego wynoszą od 490zł do 570zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Opolskie – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC Z OPOLSKIEGO?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Niemiec 3 razy w tygodniu. Gdy wybierasz się do Niemiec we wtorek wyjazd odbędzie się rano pomiędzy 10 a 12 w południe. W czwartek wyjeżdżamy między 17 a 19. Wyjazd w niedziele zaczyna się rano, pomiędzy 5 a 7. Dokładna godzina wyjazdu zależy od miejscowości z której jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.