Busy do Niemiec Kędzierzyn-Koźle

Oferujemy busy do Niemiec z Kędzierzyna Koźla, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Kędzierzyna-Koźla to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec kędzierzyn-koźle

Busy do Niemiec z Kędzierzyna-Koźla z adresu na adres

Planujesz przewózkę do Niemiec z Kędzierzyna Koźla do rodziny, pracy lub chcesz trochę pozwiedzać? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Posiadamy busy do Niemiec z Kędzierzyna-Koźla, które zawiozą Cię prosto pod wskazany adres za granicą! Oczywiście odbierzemy Cię również spod domu, aby transport był jak najbardziej wygodny!

Kędzierzyn-Koźle – miejscowość w województwie opolskim, położona w Kotlinie Raciborskiej.
W mieście znajduje się jeden z największych portów rzecznych w Polsce. Kędzierzyn Koźle jest bardzo dobrze rozwinięty pod względem przemysłu chemicznego, to tutaj znajdują się duże zakłady chemiczne znane na całym świecie.

Mieszkańcy wyjeżdżając za zachodnią granicę coraz częściej wybierają przewozy z adresu na adres, ponieważ bliska odległość Kędzierzyna-Koźle od Niemiec powoduje, że transport jest jeszcze bardziej sprawny i wygodny.

O bezpieczną trasę i sprawne dotarcie do miejsca docelowego zadbają nasi wykwalifikowani kierowcy.
Masz jakieś pytania? Chętnie odpowiemy na nie telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Kędzierzyna Koźla? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Kędzierzyna-Koźla wynosi 490zł lub 105 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Kędzierzyn-Koźle – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Kędzierzyna-Koźla do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Kędzierzyna Koźla do Niemiec w niedzielę rano, wtorek przed południem oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 6 a 8 rano. We wtorek między 10 a 12. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 17 a 19 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Kędzierzyn-Koźle do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.