BUSY DO NIEMIEC
ŚLĄSKIE

Usługa przewozu osób do Niemiec z województwa śląskiego to przejazdy w systemie od drzwi do drzwi. Dzięki temu możesz zamówić busa do Niemiec ze śląska pod wskazany adres. Wybierz dowolną miejscowość, która leży na terenie województwa i ciesz sie wygodnym przejazdem z adresu na adres.

slask

Województwo śląskie  to najbardziej rozwinięte województwo w Polsce. Wiele osób wyjeżdża stąd za granicę do pracy.

busy do niemiec, mapa niemiec

BUSY DO NIEMIEC ZE ŚLĄSKA

Nasza firma oferuje przewozy busami do Niemiec z województwa śląskiego i miejscowości położonych na jego terenie. Oprócz większych miast, odbieramy także pasażerów z praktycznie wszystkich mniejszych miejscowości leżących na terenach Śląska.

Od lat wielu mieszkańców tego regionu Polski jeździ do Niemiec, gdyż wiele osób posiada tam swoje rodziny i bliskich.

Nie jest tajemnicą, że z naszych usług korzysta także wiele firm mających tutaj swoją siedzibę. Wysyłają oni swoich pracowników do Niemiec na delegacje. Dzięki podróży busem, są oni odebrani spod domu i zawiezieni bezpośrednio pod miejsce pracy.

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo przewozu, dlatego nasi doświadczeni kierowcy zapewnią Ci bezstresowy przejazd naszym busem na trasie ze śląska do Niemiec.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

JAKIE SĄ CENY PRZEWOZU DO NIEMIEC ZE ŚLĄSKA? ILE KOSZTUJE BILET?

Ceny busów do Niemiec ze śląska wynoszą od 490zł do 600zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Śląsk – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC ZE ŚLĄSKA?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Niemiec 3 razy w tygodniu. Gdy wybierasz się do Niemiec we wtorek wyjazd odbędzie się rano pomiędzy 8 a 9. W czwartek wyjeżdżamy między 15 a 17. Wyjazd w niedziele zaczyna się wcześnie rano, pomiędzy 4 a 5. Dokładna godzina wyjazdu zależy od miejscowości z której jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.