Busy do Niemiec Rydułtowy

Oferujemy busy do Niemiec z Rydułtów, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Rydułtów to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.
busy do niemiec rydultowy

Busy do Niemiec z Rydułtów z adresu na adres

Jeżeli szukasz przewozu w systemie “door to door” to dobrze trafiłeś! Nasze busy do Niemiec z Rydułtów zabiorą Cię spod domu i zawiozą w wybrane miejsce w Niemczech.
Przewóz osób do Niemiec z Rydułtów przebiega z wykwalifikowanym kierowcą, w miłej atmosferze i w komfortowym busie.

Rydułtowy są położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Hałda Szarlota, która jest najwyższą hałdą stożkową w Europie, jest wizytówką miasta. 

Nazwa została nadana przez mieszkańców, nawiązuje ona do pierwszej nazwy kopalni. Na szczycie został umieszczony napis na wzór napisu “Hollywood”. Miejscowość posiada wiele zabytków oraz odbywają się w niej cykliczne imprezy kulturalne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu nasze usługi są realizowane na najwyższym poziomie gwarantując szybki czas dojazdu a zarazem bezpieczeństwo. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zadzwoń już dziś i zarezerwuj!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Rydułtów? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Rydułtów wynosi 530zł lub 115 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Rydułtowy – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Rydułtów do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Rydułtów do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 4 a 5 rano. We wtorek między 8 a 9. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 16 a 17 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Rydułtów do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.