Busy do Niemiec Szczyrk

Oferujemy busy do Niemiec ze Szczyrku, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec ze Szczyrku to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec szczyrk

Busy do Niemiec ze Szczyrku z adresu na adres

Nasze busy do Niemiec ze Szczyrku to gwarancja bezpieczeństwa, wygody oraz atrakcyjnej ceny. Przewóz osób do Niemiec ze Szczyrku odbywa się kilka razy w tygodniu. Trasa przebiega w nowoczesnym klimatyzowanym busie, miłej atmosferze i z wykwalifikowanym kierowcą. Podczas podróży zapewnione jest ubezpieczenie.

Szczyrk położony jest w południowej Polsce, w województwie śląskim. Miasto otaczają góry, jest mnóstwo szlaków beskidzkich. Turyści najchętniej wybierają się na Skrzyczne, Klimczok czy na Malinowską Skałę gdzie widoki zapierają dech w piersiach.

Jest to idealne miejsce na aktywny wypoczynek z rodziną. Latem można wybrać się na piesze wycieczki po górach czy jazdę rowerową, a zimą miejscowość przyciąga swoją doskonałą infrastrukturą narciarską. Symbolem miejscowości jest Deptak nad Żylicą, jest to ścieżka która prowadzi wzdłuż malowniczej rzeki Żylica przez około 3,5 km.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy z wieloletnim doświadczeniem to zapraszamy to skorzystania z naszej oferty!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec ze Szczyrku? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Szczyrku wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Szczyrk – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy ze Szczyrku do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Szczyrku do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek po południu. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 1 a  rano 3 (noc z soboty na niedzielę). We wtorek między 4 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 12 a 14 po południu. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd ze Szczyrku do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.