Busy do Niemiec Katowice

Oferujemy busy do Niemiec z Katowic, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Katowic to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec katowice

Busy do Niemiec z Katowic z adresu na adres

Przewóz osób do Niemiec z Katowic jest bardzo częstym wyborem osób podróżujących w celach służbowych jak i prywatnych.
Busy do Niemiec z Katowic odbiorą Państwa spod domu i zawiozą w każde wskazane miejsce docelowe.
Dzięki naszej nowoczesnej flocie transport z Katowic jest bardzo szybki i wygodny.

Katowice są stolicą województwa Śląskiego. Miasto liczy najwięcej mieszkańców całego województwa. Są główną siedzibą Śląskiej Metropolii. Aglomeracja słynie z dobrze rozwiniętego przemysłu i górnictwa. Katowice oferują także duży wybór uczelni wyższych jak i stanowisk pracy, które przyciągają ludzi w młodym wieku.
Do Katowic przynależy także regionalny port lotniczy w Katowicach-Pyrzowicach, z którego również oferujemy transport osób z lub za granicę.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję bezstresowej podróży do celu z naszymi doświadczonymi kierowcami.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Katowic? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Katowic wynosi 530zł lub 115 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Katowice – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Katowic do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Katowic do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 4 a 5 rano. We wtorek między 8 a 9. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 16 a 17 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Katowic do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.