Busy do Niemiec Ustroń

Oferujemy busy do Niemiec z Ustronia, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Ustronia to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec ustroń

Busy do Niemiec z Ustronia z adresu na adres

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która organizuje przewóz osób do Niemiec z Ustronia w systemie “door to door”! Busy do Niemiec z Ustronia zabiorą Cię spod domu i przetransportują w wyznaczone miejsce na terenie Niemiec. Trasy są optymalizowane w taki sposób aby dojechać bezpiecznie, w jak najkrótszym czasie i w najatrakcyjniejszej cenie.

Ustroń to miasto na terenie województwa śląskiego, które słynie z dużej ilości ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, solanek oraz borowinek. W miejscowości znajduje się Uzdrowisko Ustroń, które jest największym kompleksem uzdrowiskowym w Europie i wykorzystuje do zabiegów własne surowce naturalne. Mieścina oferuje również wiele atrakcji turystycznych takich jak Leśny Park Niespodzianek, Park Zdrojowy, Stara Zagroda czy Park Kuracyjny. Warto również skorzystać z licznych szlaków pieszych i rowerowych przy pięknych krajobrazach.

Gwarantujemy profesjonalizm i komfort podróży. W celu dokonania rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w razie pytań służymy pomocą!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Ustronia? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Ustronia wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Ustroń – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Ustronia do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Ustronia do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek po południu. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 1 a  rano 3 (noc z soboty na niedzielę). We wtorek między 4 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 12 a 14 po południu. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Ustronia do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.