Busy do Niemiec Częstochowa

Oferujemy busy do Niemiec z Częstochowy, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Częstochowy to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec czestochowa

Busy do Niemiec z Częstochowy z adresu na adres

Jeżeli szukasz transportu ze wskazanego adresu na wskazany adres to dobrze trafiłeś! Od lat zajmujemy się właśnie taką formą transportu. Busy do Niemiec z Częstochowy to idealna opcja dla osób które chcą rozpocząć swoją przygodę w nowym miejscu pracy lub chcących zwiedzić przepiękne zagraniczne miasta. Przewóz osób do Niemiec z Częstochowy to usługa realizowana na najwyższym poziomie, posiadamy nowoczesną flotę oraz wykwalifikowaną kadrę.

Częstochowa leży w północnej części województwa śląskiego. Miasto to słynie z licznych kościołów, bazylik oraz klasztorów, najbardziej znanym jest klasztor na Jasnej Górze. W Polsce jest on szczególnie ważny, jest to centrum spotkań setek pielgrzymów katolików.
Częstochowa jest idealnym miejscem dla fanów wycieczek rowerowych, pieszych a nawet jazdy konnej. Posiada liczne parki i tereny zielone jak i również muzea czy kina. To idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój jak i osób lubiących spędzić czas wolny nieco aktywniej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, zaufało nam tysiące podróżujących. Gwarantujemy niezawodność oraz bezpieczne dotarcie do miejsca docelowego. Nie czekaj, zadzwoń już dziś!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Częstochowy? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Częstochowy wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Częstochowa – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Czestochowy do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Częstochowy do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek po południu. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 3 a 4 rano. We wtorek między 6 a 8. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 13 a 15 po południu. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Częstochowy do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.