Busy do Niemiec Cieszyn

Oferujemy busy do Niemiec z Cieszyna, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Cieszyna to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec cieszyn

Busy do Niemiec z Cieszyna z adresu na adres

Przewozy do Niemiec z Cieszyna odbywają się kilka razy w tygodniu. Realizujemy usługi transportowe z adresu na adres. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących zarobków za granicą oraz dla osób ciekawych odwiedzenia tych stron Europy. Busy do Niemiec z Cieszyna to częsty wybór pasażerów ceniących wygodę i komfort podczas podróży.

Cieszyn położony jest w południowej części Polski nad rzeką Olzą, graniczy z Czechami. Posiada liczne zabytki, punkty administracyjne i oświatowe, organizowane są liczne wydarzenia kulturowe. Jest popularnym ośrodkiem handlowym w dużej mierze wśród obywateli Czech. W mieście znajdują się również rezerwaty przyrody oraz parki z zapleczem rekreacyjno-sportowym. 

Liczne trasy rowerowe i spacerowe po Cieszynie jak i również Czeskim Cieszynie przyciągają tłumy. Wizytówką miasta jest Rotunda Świętego Mikołaja i Wacława, która znajduje się na rewersie banknotu dwudziestozłotowego.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy nowoczesną flotę, a podróż minie komfortowo, szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Cieszyna? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Cieszyna wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Cieszyn – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Cieszyna do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Cieszyna do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek po południu. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 2 a 4 rano. We wtorek między 6 a 8. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 14 a 16 po południu. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Cieszyna do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.