Busy do Niemiec Wodzisław Śląski

Oferujemy busy do Niemiec z Wodzisławia Śląskiego, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Wodzisławia Śląskiego to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec wodzislaw slaski

Busy do Niemiec z Wodzisławia Śląskiego z adresu na adres

Od lat zajmujemy się transportem osób. Przewozy do Niemiec z Wodzisławia Śląskiego organizowane są ze wskazanego adresu na wskazany adres, dzięki temu dotrą Państwo na miejsce docelowe bez zbędnego stresu. Busy do Niemiec z Wodzisławia Śląskiego to idealna opcja dla osób podróżujących w celach zarobkowych jak i podróżniczych.

Wodzisław Śląski zlokalizowany jest w województwie śląskim. Miasto te posiada dworzec kolejowy, rynek w kształcie kwadratu wokół którego znajdują się liczne restauracje oraz sklepy, a także galerię handlową. Wizytówką miasta jest Baszta Rycerska zwana Wieżą Romantyczną jest to jedyna pozostałość po dawnym zameczku myśliwskim, wybudowanym pod koniec XIX wieku. Niestety odrestaurowana budowla została 2004 roku podpalona i doszczętnie zniszczona. Po około 8 latach baszta została ponownie odrestaurowana lecz obecnie jest dostępna jedynie z zewnątrz. W miejscowości znajduje się wiele pomników, kościołów, kaplic oraz terenów zielonych, które zalecają do spędzenia czasu wolnego w sposób aktywny na świeżym powietrzu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, podróż z nami to sama przyjemność! Gwarantujemy atrakcyjne ceny, wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesną flotę.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Wodzisławia Śląskiego? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Wodzisławia Śląskiego wynosi 510zł lub 110 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Wodzisław Śląski – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Wodzisławia ŚLąskiego do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Wodzisławia Śląskiego do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 4 a 5 rano. We wtorek między 8 a 9. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 16 a 17 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Wodzisławia Śląskiego do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.