Busy do Niemiec Jastrzębie-Zdrój

Oferujemy busy do Niemiec z Jastrzębia Zdroju, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Jastrzębia-Zdroju to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec jastrzebie-zdroj

Busy do Niemiec z Jastrzębia Zdroju z adresu na adres

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem busów które jeżdżą ze wskazanego adresu na wskazany adres to dobrze trafiłeś. Busy do Niemiec z Jastrzębia-Zdroju wyjeżdżają trzy razy w tygodniu o różnych godzinach, dzięki temu można doskonale dopasować wyjazd za granicę do swoich potrzeb. Jest to idealny moment aby odwiedzić swoich bliskich, zwiedzić zachodnich sąsiadów lub rozpocząć nową pracę. 

Przewozy osób do Niemiec z Jastrzębia-Zdroju to doskonały sposób aby dostać się bezpośrednio na wskazany adres, bez zmartwień i przesiadek. Zadzwoń do nas a my wszystkim się zajmiemy.

 
Jastrzębie-Zdrój mieści się na Górnym Śląsku niedaleko granicy polsko-czeskiej. We wcześniejszych latach słynęło z licznych uzdrowisk i sanatoriów. Obecnie znane jest z wysoko rozwiniętego przemysłu posiadającego liczne zasoby węgla kamiennego. Miasto te jest stosunkowo młode i ciągle rozwijające się. Posiada przepiękny park, basen, Miejski Ośrodek Kultury, Hale Widowiskowo-Sportową na której trenują i prowadzą spotkania siatkarze Jastrzębskiego Węgla. 

Od niedawna powstała Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej, która przyciąga tłumy koneserów muzyki klasycznej, sztuki i nie tylko. Jest to też idealne miejsce dla miłośników jazdy na rowerze, przebiegający Żelazny Szlak Rowerowy przyciąga wiele turystów. Jego długość to ponad 40 kilometrów, jest to okrężny szlak rowerowy przebiegający przez Jastrzębie-Zdrój, gminę Zebrzydowice, Karwinę, gminę Piotrowice koło Karwiny i gminę Godów.


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, transport z naszą firmą to sama przyjemność. Dotrzesz do celu szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Jastrzębia-Zdroju? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Jastrzębia Zdroju wynosi 530zł lub 115 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Jastrzębie-Zdrój – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Jastrzębia do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Jastrzębia-Zdroju do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 4 a 5 rano. We wtorek między 8 a 9. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 16 a 17 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Jastrzębie Zdrój do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.