Busy do Niemiec Jaworzno

Oferujemy busy do Niemiec z Jaworzna, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Jaworzna to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec jaworzno

Busy do Niemiec z Jaworzna z adresu na adres

Przewozy do Niemiec z Jaworzna odbywają się w nowoczesnym, klimatyzowanym busie i z doświadczonym kierowcą. Podróż przebiega szybko, ale bardzo bezpiecznie. Świadczymy usługi w systemie door to door. Busy do Niemiec z Jaworzna to coraz częściej wybierana opcja przez mieszkańców aby dostać się bezpośrednio do miejsca docelowego.

Jaworzno jest to miasto znajdujące się w województwie śląskim. Miejsce to oferuje niezliczone atrakcje a okolica zachęca do spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu z zapierającymi dech w piersiach widokami. Posiada idealnie rozwiniętą komunikację miejską, organizowane są wydarzenia kulturalne zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. 

Miasto to posiada ciekawy trójkątny rynek, a na samym środku znajduje się pomnik drwala i rośnie zasadzony przez prezydenta miasta drzewo jawor. Wizytówką miasta oraz główną atrakcją są tak zwane Polskie Malediwy, czyli Park Gródek. Kiedyś znajdował się w tym miejscu kamieniołom aktualnie znajduje się tam zbiornik z krystaliczną lazurową wodą. Na zbiorniku ułożona jest kładka, która umożliwia spacerowanie niemal po tafli wody. Istnieje również możliwość nurkowania w tym akwenie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu osób. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie pasażerów, zaufało nam już tysiące podróżujących. Nie czekaj, zadzwoń już dziś i zarezerwuj przejazd.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Jaworzna? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Jaworzna wynosi 530zł lub 115 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Jaworzno – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Jaworzna do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Jaworzna do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 4 a 5 rano. We wtorek między 8 a 9. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 16 a 17 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Jaworzna do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.