Busy do Niemiec Rybnik

Oferujemy busy do Niemiec z Rybnika, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Rybnika to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec rybnik

Busy do Niemiec z Rybnika z adresu na adres

Rozważając podróż do pracy za granicę warto wybrać busy do Niemiec z Rybnika. Jest to idealne rozwiązanie przed podjęciem nowej kariery zawodowej, ponieważ nasze busy jeżdżą z adresu na adres. Przewozy osób do Niemiec z Rybnika cieszą się coraz większą popularnością nie tylko z danego miasta lecz z całej Śląskiej Aglomeracji.

Rybnik znajduje się w południowej części Polski na Górnym Śląsku. Charakterystycznym punktem miasta jest piękny rynek oraz Bazylika Świętego Antoniego jak i Rybnicki Zalew z nadzwyczajnym krajobrazem. Miejscowość słynie również z żużla, który przyciąga i jednoczy wszystkich mieszkańców. Rybnik jest miastem, które stale się rozwija i stawia na nowoczesność.

Oferujemy transport za granicę busami najwyższej jakości w najlepszych jak i w konkurencyjnych cenach z Rybnika oraz pobliskich okolic miasta.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Rybnika? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Rybnika wynosi 510zł lub 110 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Rybnik – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Rybnika do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Rybnika do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 4 a 5 rano. We wtorek między 8 a 9. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 16 a 17 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Rybnika do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.