Busy do Niemiec Sosnowiec

Oferujemy busy do Niemiec z Sosnowca, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Sosnowca to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec sosnowiec

Busy do Niemiec z Sosnowca z adresu na adres

W naszej ofercie znajdziesz przewóz osób do Niemiec z Sosnowca. Transport z nami ze wskazanego adresu na wskazany adres to sama przyjemność. Jeśli zastanawiasz się nad bezpiecznym transportem do miejsca docelowego to dobrze trafiłeś. Nasze busy do Niemiec z Sosnowca zagwarantują podróż w komfortowych warunkach i z doświadczoną kadrą.

Sosnowiec znajdujące się na południu kraju. Miasto te posiada wiele zabytków oraz atrakcji, warto zobaczyć między innymi budynek dworca kolejowego Sosnowiec Główny, kościoły rzymsko-katolickie lub Zamek Sielecki, jest to najstarsza budowla w Sosnowcu w której organizowane są wystawy sztuki. 

Ponadto można odwiedzić centra handlowe w których znajdują się sklepy sportowe i odzieżowe, liczne i różnorodne restaurację oraz kina. 

W Sosnowcu znajdują się również tereny zielone, w parkach oprócz odpoczynku i świeżego powietrza można skorzystać ze skateparku lub basenu. Wolny czas można spędzić również na pieszych lub rowerowych wycieczkach, ponieważ znajdują się tam liczne trasy i ścieżki.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny, na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Sosnowca? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Sosnowca wynosi 530zł lub 115 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Sosnowiec – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Sosnowca do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Sosnowca do Niemiec w niedzielę rano, wtorek rano oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 4 a 5 rano. We wtorek między 8 a 9. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 16 a 17 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Sosnowca do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.