BUSY DO NIEMIEC DOLNOŚLĄSKIE

Busy do Niemiec – Dolnośląskie to przewóz osób najwyższej jakości. Jeździmy w systemie „door to door”. Przewozy do Niemiec z Dolnego Śląska najwyższej jakości w najlepszej cenie.

dolnoslaskie

Województwo dolnośląskie  to region administracyjny naszego kraju, który graniczy z Niemcami. Dzięki temu czas podróży busami do Niemiec z  Dolnego Śląska jest krótki.

busy do niemiec, mapa niemiec

BUSY DO NIEMIEC Z DOLNOŚLĄSKIEGO

Busy do Niemiec z Dolnośląskiego to najczęściej wybierana forma transportu za granicę przez mieszkańców Dolnego Śląska.

Osoby zamieszkujące ten region są najliczniejszą grupą Polaków, pracujących za granicą. Nic więc dziwnego że wiele osób z tego regionu administracyjnego Polski, wybiera nasze busy do Niemiec z Dolnośląskiego jako pierwszy środek transportu.

Jako że województwo te leży bezpośrednio przy granicy Polska – Niemcy czas przewozu do Niemiec z Dolnego Śląska wynosi najczęściej mniej niż 10 godzin. To porównywalny czas przejazdu do podróży na własną rękę.

Zastanawiasz się pewnie czy jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości położonej na terenie tego regionu możesz liczyć na komfortowy przejazd z adresu na adres? Oczywiście, że tak. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w jednym z większych miast położonych przy autostradzie czy też planujesz podróż z małej miejscowości daleko od głównej drogi.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

JAKIE SĄ CENY PRZEWOZU DO NIEMIEC Z DOLNOŚLĄSKIEGO? ILE KOSZTUJE BILET?

Ceny busów do Niemiec z dolnego śląska wynoszą od 490zł do 560zł, zależnie od miejscowości z jakiej podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Dolnośląskie – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC Z DOLNOŚLĄSKIEGO?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Niemiec 3 razy w tygodniu. Gdy wybierasz się do Niemiec we wtorek wyjazd odbędzie się między 11 a 14 po południu. W czwartek wyjeżdżamy między 19 a 21. Wyjazd w niedziele zaczyna się między 7 a 9 rano. Dokładna godzina wyjazdu zależy od miejscowości z której jedziesz.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.