Busy do Niemiec Legnica

Oferujemy busy do Niemiec z Legnicy, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Legnicy to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec z legnicy

Busy do Niemiec z Legnicy z adresu na adres

Przewóz osób do Niemiec z Legnicy to usługa dopasowana do Twoich potrzeb. Nasze busy do Niemiec z Legnicy to komfortowa forma transportu za granicę.

Legnica to jedna z większych miejscowości położonych w terenach zachodniej Polski. Nic więc dziwnego, że z tego miasta wiele osób jeździ na zachód Europy.

W mieście działa wiele zakładów produkcyjnych oraz fabryk. Dzięki temu wielu fachowców z Legnicy jeździ do pracy za granicę. Niektóre osoby pracują tam na stałe ale większość ima się prac sezonowych. Najczęściej do prac sezonowych jeździ się w czerwcu, lipcu oraz sierpniu.

Nasza firma oferuje przejazdy z adresu na adres najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Sprawdź już dziś kiedy mamy wolny termin.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Legnicy? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Legnicy wynosi 510zł lub 110 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Legnica – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC Z LEGNICY?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Legnicy do Niemiec w niedzielę rano, wtorek po południu oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 7 a 9 rano. We wtorek między 11 a 13. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 19 a 21 wieczorem.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Legnicy do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.