Busy do Niemiec Wrocław

Oferujemy busy do Niemiec z Wrocławia, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Wrocławia to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec wrocław

Busy do Niemiec z Wrocławia z adresu na adres

Busy do Niemiec z Wrocławia umożliwiają dojazd w ekspresowym tempie za zachodnią granicę naszego kraju. Przewozy osób do Niemiec z Wrocławia odbywają się w systemie „door to door” co pozwala na niezawodne i wygodne przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Poprzez rozbudowaną infrastrukturę Wrocławia z jego licznymi powiązaniami z drogami ekspresowymi transport staje się zintegrowany i prosty.

Wrocław szczyci się mianem stolicy województwa dolnośląskiego. Jest to jedno z największych i najstarszych miast w Polsce o bardzo bogatej historii. Wrocław jest bardzo ciekawym miastem zarówno dla młodych jak i starszych osób a jego rozmaitość kulturowa przyciąga wiele nowych turystów zarówno z Polski jak i z całego świata. Różnorodność atrakcji i obiektów kultury Wrocławia stale podnosi atrakcyjność miasta.

Wieloletnie doświadczenie w przewozach zagranicznych objawia się zadowoleniem klientów i ich stałym powrotem do korzystania z naszych usług. Zapraszamy i życzymy szerokiej drogi!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Wrocławia? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Wrocławia wynosi 490zł lub 105 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Wrocław – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Wrocławia do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Wrocławia do Niemiec w niedzielę rano, wtorek przed południem oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 6 a 8 rano. We wtorek między 10 a 12. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 17 a 19 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Wrocławia do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.