Busy do Niemiec Wałbrzych

Oferujemy busy do Niemiec z Wałbrzycha, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Wałbrzycha to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec wałbrzych

Busy do Niemiec z WAŁBRZYCHA z adresu na adres

Przewóz osób do Niemiec z Wałbrzycha to kompleksowa usługa transportu za granicę. Gdy potrzebujesz dostać się bezpiecznie i bezstresowo za granicę warto wybrać nasze busy do Niemiec z Wałbrzycha. Gwarantujemy najwyższą jakość przy zachowaniu optymalnej ceny przejazdu.

Niegdyś pełniący ważną rolę ośrodka przemysłowego, dziś nastawiony na turystykę i szkolnictwo. Wałbrzych bo o nim mowa to stolica powiatu Wałbrzyskiego. Ze względu na stosunkowo mało atrakcyjnych miejsc pracy w mieście, wiele osób wyjeżdża stąd do pracy za granicę. Często wybierają oni usługi naszej firmy.

Nic w tym dziwnego, gdyż zamawiając przewóz z Wałbrzycha w naszej firmie otrzymujesz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb. Odbierzemy Cię z każdego miejsca w Wałbrzychu i zawieziemy gdzie tylko zapragniesz.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Wałbrzycha? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Wałbrzycha wynosi 560zł lub 120 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Wałbrzych – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

KIEDY JEŹDZIMY DO NIEMIEC Z WAŁBRZYCHA?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Wałbrzycha do Niemiec w czwartek wieczorem. Wyjazd w czwartek mamy pomiędzy 19 a 22 wieczorem.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Wałbrzycha do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.