Busy do Niemiec Oława

Oferujemy busy do Niemiec z Oławy, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Oławy to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec oława

Busy do Niemiec z Oławy z adresu na adres

Przewóz osób do Niemiec z Oławy organizowany jest w systemie door to door.
Taki nowoczesny sposób umożliwia Państwu szybkie dotarcie do miejsca docelowego.
Busy do Niemiec z Oławy są coraz bardziej popularne w danym regionie.

Oława w województwie dolnośląskim jest miastem należącym do aglomeracji wrocławskiej i posiada bardzo dobrze zorganizowaną infrastrukturę dojazdową.
Przez miasto przepływa rzeka Oława, na której organizowane są wszelkiego rodzaju aktywności wodne. Dużą popularnością cieszą się wyprawy kajakowe.
Turyści chętnie odwiedzają charakterystyczne zabytki, do których należą między innymi Zamek w Oławie, ratusz z 300 letnim zegarem oraz Sanktuarium.

Posiadamy ogromne doświadczenie w przejazdach za granicę. Zaufało nam już tysiące pasażerów, którzy stale wracają aby ponownie skorzystać z naszych usług transportowych.
Gwarantujemy Państwu bezpieczny i komfortowy transport kilka razy w tygodniu.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Oławy? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Oławy wynosi 490zł lub 105 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Oława – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy z Oławy do Niemiec?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Oławy do Niemiec w niedzielę rano, wtorek przed południem oraz w czwartek wieczorem. Wyjazd w niedzielę jest pomiędzy 6 a 8 rano. We wtorek między 10 a 12. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 17 a 19 wieczorem. Dokładną godzinę podamy Ci dzień przed datą wyjazdu.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd Oława do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.