Busy do Holandii Tarnów

Oferujemy busy do Holandii z Tarnowa, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Tarnowa to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii tarnów

Busy do Holandii z Tarnowa z adresu na adres

Wyjeżdżasz za granicę i szukasz wygodnego oraz bezpiecznego transportu? Oferujemy busy do Holandii z Tarnowa, które zabiorą Cię spod domu i zawiozą w wyznaczone miejsce w Holandii. Przewozy osób do Holandii z Tarnowa odbywają się w klimatyzowanym i nowoczesnym busie oraz z doświadczonym kierowcą dlatego podróż przebiega w komfortowych warunkach i w miłej atmosferze.

Tarnów jest położony w województwie małopolskim. Miejscowość nazywana jest polskim biegunem ciepła ze względu na najkorzystniejsze warunki termiczne, posiada najwyższą średnią temperaturę powietrza. Miasto przyciąga turystów dużą ilością zabytków oraz architekturą, za którą miasto uzyskało miano “Perły Renesansu”. Warto zwiedzić miejsca takie jak Brama Seklerska, Muzeum Etnograficzne, ratusz, kamienice czy katedrę.

Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i szybkie dotarcie do celu. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Zadzwoń i zarezerwuj swój przejazd!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Tarnowa? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Tarnowa wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Tarnów – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Tarnowa?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Tarnowa do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 3 w nocy. We wtorek między 4 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 11 a 13.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Tarnowa do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.