Busy do Holandii Bochnia

Oferujemy busy do Holandii z Bochni, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Bochni to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii bochnia

Busy do Holandii z Bochni z adresu na adres

Szukasz bezpośredniego transportu do naszych zachodnich sąsiadów? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Przewozy do Holandii z Bochni odbywają się ze wskazanego adresu na wskazany adres. Podróż przebiega w nowoczesnym i klimatyzowanym busie wraz z doświadczonym kierowcą. Busy do Holandii z Bochni kursują kilka razy w tygodniu a więc jest to idealna opcja dla osób podróżujących w celach zarobkowych jak i turystycznych.

Bochnia znajduje się w województwie małopolskim, jest to jedno z najstarszych miast w tym województwie. Miasto te posiada wachlarz atrakcji oraz liczne zabytkowe kościoły, pomniki oraz katedry. Duży rynek otoczony jest licznymi pięknymi budowlami, jedną z nich jest Muzeum im. Stanisława Fischera, natomiast pod płytą Rynku umieszczona została kapsuła czasu z zawartością, która ma na celu przekazanie mieszkańcom Bochni z przyszłości, wiadomości o życiu w okresie, w którym została ona przygotowana. 

Główną wizytówką miasta jest Kopalnia Soli Kamiennej, która do dziś jest działającym zakładem wydobywczym i przyciąga tłumy turystów.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz bezpieczne dotarcie do celu. Posiadamy nowoczesną flotę oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Bochni? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Bochni wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Bochnia – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Bochni?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Bochni do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 3 w nocy. We wtorek między 4 a 6 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 11 a 13.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Bochni do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.