Busy do Holandii Wieliczka

Oferujemy busy do Holandii z Wieliczki, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Wieliczki to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii wieliczka

Busy do Holandii z Wieliczki z adresu na adres

Przewóz osób do Holandii z Wieliczki przebiega z adresu pod adres. Jest to idealne rozwiązanie dla osób wyjeżdżających za granicę w celach zarobkowych czy turystycznych, nie trzeba dojeżdżać do większych miejscowości np. Kraków ponieważ przyjedziemy po Ciebie pod sam dom! Busy do Holandii z Wieliczki wyjeżdżają kilka razy w tygodniu, abyś mógł dopasować termin do swoich potrzeb.

Wieliczka słynie z Zabytkowej Kopalni Soli, która została wpisana na listę UNESCO jako jeden z pierwszych obiektów na świecie. Miasto przyciąga również turystów swoją bogatą historią, architekturą jak i malowniczymi krajobrazami. Najciekawsze atrakcje to Zamek Żupny, Pałac Przychockich, Muzeum Żup Krakowskich czy Pomnik Adama Mickiewicza.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę oraz atrakcyjne ceny! Gwarantujemy jakość na najwyższym poziomie, bezpieczeństwo, miłą atmosferę i szybkie dotarcie do celu!
W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Wieliczki? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Wieliczki wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Wieliczka – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Wieliczki?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Wieliczki do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy 2 a 4 w nocy. We wtorek między 6 a 8 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 12 a 15.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd Wieliczki do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.