Busy do Holandii Nowy Sącz

Oferujemy busy do Holandii z Nowego Sącza, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Nowego Sącza to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii nowy sącz

Busy do Holandii z Nowego Sącza z adresu na adres

Busy do Holandii z Nowego Sącza to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę. Przewozy osób do Holandii z Nowego Sącza kursują kilka razy w tygodniu i odbywają się w systemie “door to door”. Naszą firmę cechuje niezawodność, punktualność oraz bezpieczeństwo. Posiadamy doświadczoną kadrę oraz nowoczesne, klimatyzowane busy.

Nowy Sącz to jedna z najstarszych miejscowości nie tylko w województwie małopolskim, ale w całej Polsce. Znajduje się tu ogrom zabytków historycznych, piękne krajobrazy i niebanalny układ miasta. Mieścina słynie z innowacji wprowadzonych w gospodarce energii odnawialnej. 

Sercem Nowego Sącza jest ratusz, który jest siedzibą najważniejszych władz tego regionu i przyciąga swoją architekturą wielu turystów.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki i bezpieczny przejazd! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Nowego Sącza? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Nowego Sącza wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Nowy Sącz – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Nowego Sącza?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Nowego Sącza do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 2 w nocy. We wtorek między 3 a 5 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 13.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Nowego Sącza do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.