Busy do Holandii Przemyśl

Oferujemy busy do Holandii z Przemyśla, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Przemyśla to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii z przemysla

Busy do Holandii z Przemyśla z adresu na adres

Nasza firma oferuje busy do Holandii z Przemyśla. Przewóz osób do Holandii z Przemyśla odbywa się z adresu pod adres dlatego nie trzeba szukać innych środków transportu aby dostać się na punkt przesiadkowy. Odbierzemy Cię spod domu i zawieziemy w wyznaczone miejsce na terenie Holandii!

Przemyśl to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce, jest położone na podkarpaciu. Mieścina słynie z fajek, które są znane na całym świecie oraz z ludwisarstwa. W miejscowości znajdują się przepiękne zabytki takie jak Zamek Kazimierzowski, Wieża Zegarowa, Muzeum Dzwonów i Fajek czy Muzeum Narodowe. Jest to idealne miejsce na spacer ponieważ najciekawsze atrakcje znajdują się blisko siebie.

Naszym priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży, dlatego posiadamy nowoczesną flotę oraz doświadczonych kierowców. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na najwyższym poziomie!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Przemyśla? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Przemyśla wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Przemyśl – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Przemyśla?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Przemyśla do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 3 w nocy. We wtorek między 1 a 4 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 8 a 10.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Przemyśla do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.