Busy do Holandii Rzeszów

Oferujemy busy do Holandii z Rzeszowa, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Rzeszowa to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii z rzeszowa

Busy do Holandii z Rzeszowa z adresu na adres

Zachęcamy do skorzystania z oferty busów do Holandii z Rzeszowa, a podróż z nami przebiegnie szybko, ale bardzo bezpiecznie. Świadczymy usługi w systemie door to door. Przewóz osób do Holandii z Rzeszowa to coraz częściej wybierana opcja przez mieszkańców, aby dostać się bezpośrednio do miejsca docelowego. Przewozy do Holandii z Rzeszowa odbywają się w nowoczesnym, klimatyzowanym busie i z doświadczonym kierowcą, a trasy są zoptymalizowane.

Rzeszów znajduje się w województwie podkarpackim. Miasto to posiada historyczny rynek na którym stoi dziewiętnastowieczny przepiękny ratusz wokół którego z betonowych płyt wyrastają drzewa. Miasto te posiada liczne zabytkowe kościoły i zamki które można zwiedzić wraz z przewodnikiem lub wybrać się na pokaz sztuki. Warto również wybrać się na Stary Cmentarz jest to jedna z najciekawszych atrakcji można dostrzec nagrobki z czasów powstania listopadowego. Rzeszów posiada bardzo dużo przepięknych zielonych krajobrazów, ogromny park który zachęca do spędzenia czasu w sposób aktywny na świeżym powietrzu. Zdecydowanie wizytówką miasta jest Pomnik Czynu Rewolucyjnego który znajduje się w centrum miasta. Upamiętnia on walczących rewolucjonistów, bohaterów walk rewolucyjnych o Polskę Ludową.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie pasażerów, zaufało nam już tysiące podróżujących. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu osób, zaufaj nam i Ty. Nie czekaj, zadzwoń już dziś i zarezerwuj przejazd.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Rzeszowa? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Rzeszowa wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Rzeszów – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Rzeszowa?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Rzeszowa do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 3 w nocy. We wtorek między 2 a 5 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 9 a 11.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Rzeszowa do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.