Busy do Holandii Bielsko-Biała

Oferujemy busy do Holandii z Bielska Białej, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Bielsko-Biała to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii bielsko-biała

Busy do Holandii z Bielska Białej z adresu na adres

Jesteśmy firmą która posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie osób. Przewóz osób do Holandii z Bielska-Białej odbywa się ze wskazanego adresu na wskazany adres. Busy do Holandii z Bielska-Białej są nowoczesne, klimatyzowane oraz bardzo wygodne.

Bielsko-Biała jest to przepiękne i malownicze miasto, które zachęca setki turystów. Położone jest w województwie śląskim u stóp Beskidu. Otaczające szczyty górskie zachęcają do zdobywania mieszkańców jak i przyjezdnych. Posiada liczne muzea, teatry, katedry oraz zabytkowe kościoły. 

Główną atrakcją turystyczną jest pomnik Bolka i Lolka znajdujący się w centrum miasta. Właśnie w Bielsku-Białej powstały takie bajki jak Bolek i Lolek czy Reksio.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Podróż z nami przebiega szybko, ale bezpiecznie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i setki zadowolonych klientów. Nie czekaj, zarezerwuj przejazd już dziś!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Bielska Biała? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Bielska Białej wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Bielsko-Biała – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Bielsko Biała?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Bielska Białej do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy 2 a 4 w nocy. We wtorek między 6 a 8 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 14 a 16.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Bielska-Białej do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.