Busy do Holandii Częstochowa

Oferujemy busy do Holandii z Częstochowy, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Holandii z Częstochowy to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do holandii częstochowa

Busy do Holandii z Częstochowy z adresu na adres

Szukasz busa do Holandii z Częstochowy? Interesuje Cię wygodny, bezpośredni przejazd w najlepszej cenie? Dobrze trafiłeś!
Oferujemy przewóz osób do Holandii z Częstochowy z adresu na adres.
Teraz nie musisz martwić się o dojazd do centrum miasta, odbierzemy Cię nawet z pobliskich okolic!

Częstochowa należąca do województwa śląskiego jest jednym z najpopularniejszych miast w Polsce. Słynie z każdemu znanemu Klasztoru i Bazyliki na Jasnej Górze – to tutaj Polacy jak i również obcokrajowcy zjeżdżają się na święte pielgrzymki.
Poza religijnością Częstochowa również znana jest z dużego ośrodka przemysłowego. W aglomeracji znajdują się jedne z największych firm przemysłowych w kraju.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne, klimatyzowane busy, które są prowadzone przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców.
Zapraszamy do kontaktu już dziś w celu rezerwacji miejsca na przejazd na granicę.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Holandii z Częstochowy? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Holandii z Częstochowy wynosi 580zł lub 125 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Częstochowa – Holandia. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Holandii z Częstochowy?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Częstochowy do Holandii w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy 2 a 4 w nocy. We wtorek między 6 a 8 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 12 a 15.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Częstochowy do Holandii możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Holandii najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.