Busy do Niemiec Limanowa

Oferujemy busy do Niemiec z Limanowej, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swój dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy do Niemiec z Limanowej to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec limanowa

Busy do Niemiec z Limanowej z adresu na adres

Busy do Niemiec z Limanowej to komfortowe przewozy, które odbywają się z adresu pod adres. Przewóz osób do Niemiec z Limanowej przebiega w nowoczesnym busie z klimatyzowanym wnętrzem i z doświadczonym kierowcą.

Limanowa to miasto położone w województwie małopolskim, nazywane jest również Perłą Beskidu Wyspowego. Jest to teren górzysty. Znajduje się w nim wiele szlaków turystycznych, z których można dojść na taras widokowy na Miejskiej Górze, można tam podziwiać wspaniałe panoramy. Życie koncentruje się na rynku, który jest wizytówką miasta ze względu na swoją estetykę, architekturę, piękne budowle i ciekawy układ.
Miejscowość słynie również ze zjawiskowego wyścigu samochodowego zwanego Wyścigiem Górskim, który odbywa się co roku i przyciąga wielu fanów motoryzacji.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort podczas trasy. Przekonaj się sam i zarezerwuj u nas przejazd w atrakcyjnej cenie!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Limanowej? Ile kosztuje bilet?

Ceny busów do Niemiec z Limanowej wynoszą 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Limanowa – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Niemiec z Limanowej?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Limanowej do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę, wtorek oraz czwartek. Wyjazd w noc z soboty na niedzielę jest pomiędzy 23 a 2 w nocy. We wtorek wyjeżdżamy rano pomiędzy 3 a 5. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 10 a 13 i jest to kurs nocny a granicę przekraczamy wczesnym wieczorem.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd Limanowej do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.