Busy do Niemiec Mielec

Oferujemy busy do Niemiec z Mielca, które jeżdżą w systemie „od drzwi do drzwi”. Wystarczy że podasz nam swoją dokładną lokalizację a nasz kierowca przyjedzie po Ciebie punktualnie pod wskazany adres. Nasze przewozy osób do Niemiec z Mielca to połączenie najwyższej jakości przejazdów oraz konkurencyjnej ceny.

busy do niemiec mielec

Busy do Niemiec z Mielca z adresu na adres

Szukając busa do Niemiec z Mielca warto wybrać naszą ofertę, która umożliwia Państwu przejazd z adresu na adres.
Jest to popularna forma przewozu w atrakcyjnej cenie i bardzo dużej wygodzie.
Oferujemy Państwu przewóz osób do Niemiec z Mielca i pobliskich miejscowości w najlepszych warunkach!

Mielec mieści się w województwie podkarpackim, które słynie ze swoich pięknych krajobrazów i szlaków turystycznych.
Miasto posiada wiele zabytkowych kamienic i kościołów, które są chętnie odwiedzane. Wizytówką miasta jest urokliwy rynek, na którym organizowane są częste atrakcje kulturowe.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Oprócz wygody, którą zapewniamy przez optymalne przejazdy zapewniamy też duży komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy z naszymi wykwalifikowanymi kierowcami.

W celu rezerwacji transportu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego już dziś!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jakie są ceny przewozu do Niemiec z Mielca? Ile kosztuje bilet?

Cena busa do Niemiec z Mielca wynosi 610zł lub 130 euro, niezależnie do miejscowości podróżujesz. To przyjazny klientom cennik więc można stwierdzić, że oferujemy tanie busy Mielec – Niemcy. W cenie biletu możesz ze sobą zabrać dwie duże walizki oraz bagaż podręczny. Nie ma limitu wagowego bagażu.

Kiedy jeździmy do Niemiec z Mielca?

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Mielca do Niemiec w nocy z soboty na niedzielę, wtorek rano oraz w czwartek w południe. Wyjazd w nocy z soboty na niedzielę jest pomiędzy północą a 2 w nocy. We wtorek między 3 a 5 rano. Znów w czwartek mamy wyjazdy pomiędzy 8 a 11 z rana.

JAK ZAREZEROWAĆ PRZEJAZD?

Aby zarezerwować swój przejazd z Mielca do Niemiec możesz do nas zadzwonić pod numer telefonu:

+48 665 958 188

To najszybsza i najłatwiejsza forma zamówienia busa.

Pamiętaj aby przygotować:

  • Adres początkowy
  • Adres docelowy
  • Datę kiedy musisz być na miejscu
zagraniczne przewozy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNE PRZEWOZY?

Zagraniczne Przewozy istnieją na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. To dzięki właśnie wielu lat doświadczeń, setkom tysięcy przewiezionych pasażerów możemy oferować usługi transportu do Niemiec najwyższej jakości.

Jadąc jednym z naszych nowoczesnych pojazdów, nie musisz się o nic martwić, gdyż każda trasa jest dopięta na ostatni guzik. 

Podczas podróży naszym busem, będziesz mógł się zrelaksować odpoczywając w wygodnym fotelu. Każdy rząd foteli posiada niezależny system klimatyzacji oraz ogrzewania, co znacząco wpływa na komfort podróży.

O Twoje bezpieczeństwo zadbają nasi doświadczeni kierowcy, którzy uczęszczają na różne szkolenia i kursy, na których doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu nawet nieprzewidziane sytuacje na drogach, najczęściej nie są w stanie zaskoczyć naszych kierowców. To ważne, gdyż do wielu wypadków na drogach dochodzi przez brak doświadczenia, wiedzy i opanowania kierowcy. 

 

gotowy do podróży?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI I DOKONAJ REZERWACJI.